Známe retail i ecommerce, rozumíme Vám

Spojujeme znalosti retailu s letitými zkušenostmi v oblasti datové analytiky, datové kvality a optimalizace procesů.

Každá cesta začíná prvním krokem

Vznik DataBrush

Téměř 20 let práce v prostředí středních i korporátních podniků nás dovedlo k přesvědčení, že Excel je často ten, co stále vládne všem. Kromě dat i procesům káže, všechny zatěžuje a do temnoty sváže. Chtěli jsme to změnit. Proto vznikl DataBrush.

Vývoj

Zaměřili jsme se na to, co známe a umíme. Na zjednodušení listování, kvalitu produktových dat a maximální automatizaci agendy nákupčího / obchodníka. Vytvořili jsme první vlastní nástroj, který pomáhá se zalistováním na jeden klik. Pořád ale nevíme, jak mu máme říkat.

První zákazník

Dostáváme první příležitost pro nasazení našeho nástroje na automatizaci listování. Přichází první podněty a nápady na rozšíření schopností našeho "udělátka". Postupně zpracováváme jednotlivé podněty a stále více se zaměřujeme na uživatelskou přístupnost. Jak v oblasti použití, tak v oblasti nastavení.

Robodatizace

K automatizaci listování přidáváme AI forecasting prodejů, optimalizaci objednávek a nástroj na jednoduchý přenos obsahu mezi Excel soubory. Vzniká nám ucelená platforma a koncept, kterým naši agendu zastřešujeme. Definujeme Robodatizaci jako proces, díky kterému posouváme existující a historicky zakořeněné technologie směrem k digitalizaci. Díky tomu Vám šetříme náklady spojené s výměnou systémů a zároveň přinášíme benefity automatizace klíčových procesů.

Chci vědět více