K inovaci nestačí pouze dobrý nápad

Funkční procesy a kvalitní data jsou spojené nádoby.
Nelze očekávat kvalitní data bez funkčních procesů a je nemožné udržet dlouhodobě funkční procesy bez kvalitních dat.

Každá cesta začíná prvním krokem

První nápad DataBrush

Téměř 20 let práce v prostředí středních i korporátních podniků nás dovedlo k přesvědčení, že Excel je často ten, co stále vládne všem. Kromě dat i procesům káže, všechny zatěžuje a do temnoty sváže. Chtěli jsme to změnit. Proto vznikl DataBrush.

Vývoj

Nejprve jsme zaměřeni na oblast produktových dat a jejich kontroly, na což jsme vytvořili vlastní nástroj. Díky němu zrychluje zadání dat i o tisíce procent a začínáme optimalizovat samotné procesy. Tak vzniká první myšlenka Robodatizace.

První zákazník

Dostáváme první příležitost nezávisle předvést přínos standardizace procesů ve spojení s Robodatizací. Mapujeme procesy, tvoříme dokumentaci, budujeme zastupitelnost v týmu, optimalizujeme procesy v kontextu datových toků a datové kvality - Robodatizujeme vybrané procesy.

Jak jsme zákazníkovi pomohli

Během velmi krátké doby se podařilo dosáhnout "quick wins" v podobě několikanásobného zrychlení zadání dat do ERP, tvorby produktových karet a objednávek. Celý proces jsme zkrátili z 68 kroků na 12. S tím souvisí rychle doručené a měřitelné úspory času a financí.

Jak pomůžeme vám

Tvoříme pevné základy pro kvalitní reporting
a připravíme Vaší firmu na příchod
nových technologií.